Najlepsze maszynki do mięsa Bosch

 

Jaką maszynkę mięsa Bosch kupić?

 

Elektryczna maszynka do mielenia mięsa to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdej kuchni. Jest niezastąpiony do mielenia mięsa, a także wielu innych składników. Odkąd na rynku pojawiły się pierwsze sprzęty elektryczne, nasza praca stała się łatwiejsza. W tym poradniku znajdziesz przydatne informacje o tym, jak wybierać maszynkę. Natomiast na samym końcu zamieściliśmy trzy maszynki do mięsa Bosch w dobrych cenach. Dlaczego właśnie ta marka?

 

Spośród producentów AGD marka Bosch – istniejąca od 1886 roku – cieszy się ogromnym uznaniem. Konsumenci zauważają, że od lat Bosch stawia na mocne silniki w urządzeniach i nie boi się stosować nowoczesnych technologii. Ponadto oferowane przez firmę produkty są solidne i bezawaryjne. Wszystkie podzespoły są wykonywane z najwyższą starannością, aby dostarczyć klientowi produkt, który będzie mu służył przez długie lata. Kolejna kwestia to design – sprzęty Bosch mają atrakcyjny wygląd i wyróżniają się na półkach sklepowych. Poza tym opinie o maszynkach do mięsa Bosch są bardzo pochlebne.

Wróćmy jednak do maszynek i ich zakupu. Na co zwrócić uwagę w pierwszej kolejności? Przede wszystkim na moc. Im większa tym mniejsze prawdopodobieństwo zatarcia silnika. Ważna jest nie tylko moc stała, ale też wysięgowa – im jest wyższa, tym lepsze i bardziej wytrzymałe będzie urządzenie.

Niewątpliwie ogromne znaczenie ma wydajność mielenia. Zwykle urządzenia mielą od 1,2 kg do 3 kg składników na minutę. Im więcej jest w stanie zmielić dany sprzęt, tym szybciej przygotujemy posiłek. Jeśli szukasz modelu do punktu gastronomicznego, sprawdź koniecznie, czy będzie on spełniał Twoje wymagania.

Następna kwestia to wszelkie końcówki i tarcze. Ważne, żeby sprzęt był użyteczny. Jeśli nie potrzebujesz ogromnej ilości nasadek, nie ma sensu wydawanie pieniędzy na takie sprzęty. Warto jednak zwrócić uwagę, czy ma nasadkę do kiełbas i odpowiednie sitka do przemielenia różnych produktów. Poza tym należy sprawdzić, czy maszynka ma popychacz – niezbędny do mielenia, a także dodatkowe wyposażenie, jak tacę do mięsa. Ponadto istotne będą nóżki antypoślizgowe, utrzymujące maszynę w odpowiednim miejscu.

 

 

Bosch MFW67440

     

Najlepsza maszynka do mięsa Bosch to model MFW67440. Zapewni Ci szybkie i wygodne przetwarzanie żywności. Posiada aż 10 praktycznych funkcji. Wykonasz nią wiele czynności – zmielisz mięso na kotlety, przygotujesz kiełbasy, zmielisz orzechy, ziemniaki na kopytka i wiele innych produktów, co znacznie przyspieszy pracę w kuchni.

Model ten ma silnik o mocy 700 W, ale jego moc wysięgowa wynosi 2000 W. Urządzenie posiada specjalny system ochrony przed przeciążeniem, co w połączeniu z dużą mocą daje nam gwarancję, że maszyna nie przegrzeje się w czasie pracy.

Ma praktyczne gumowe końcówki na nóżkach, dzięki którym maszyna nie rusza się. Duży otwór wsypowy zapewni Ci komfort pracy i ograniczy czas przygotowania potraw – nie musisz kroć składników na mniejsze kawałki.

W zestawie znajduje się schowek na dodatkowe akcesoria, jak: nasadka do kebbe i nasadka masarska. Maszyna ta cieszy się dużym uznaniem wśród użytkowników. Uważana jest za wydajną i niezawodną.

 

Bosch MFW66020

   

Bosch MFW66020 to drugi produkt, na który warto zwrócić uwagę. Moc urządzenia wynosi 600 W, natomiast moc wysięgowa to 1800 W – nie musisz więc obawiać się o zatarcie silnika przy długiej pracy. Wydajność tego modelu to aż 3 kg/1min, dlatego błyskawicznie przetwarza żywność i jest odpowiedni do profesjonalnych kuchni o dużych potrzebach.

Sam sprzęt jest łatwy w obsłudze i oferuje praktyczne rozwiązania, jak nóżki antypoślizgowe, czy schowek na akcesoria. Model ten jest bardzo funkcjonalny – mieli mięso, pozwala przygotować kiełbasę i kebbe. Maszynka posiada duży otwór wsypowy oraz naradkę masarską. Aby sprzęt był bardziej funkcjonalny w komplecie znajdują się trzy sitka o różnej wielkości oczek.  

Osoby, które wybrały ten model maszynki do mięsa Bosch wysoko oceniły jego wydajność. Dużym uznaniem cieszy się też sam design urządzenia, jego mocna obudowa, która zapewnia nam stabilność. Atrakcyjna jest także kolorystyka maszyny.

 

 

Bosch MFW 1501

 

Bosch MFW 1501 to funkcjonalne urządzenie, które pozwoli Ci zmielić nie tylko mięso, ale również ser, mak i warzywa. Dzięki niemu szybciej przygotujesz swoje ulubione potrawy. Wydajność tego sprzętu wynosi 1,5 kg/min. Ma on bardzo praktyczne nóżki antypoślizgowe, które zapewniają stabilną pracę nawet podczas dużego nacisku. Jest to szczególnie istotne, gdy przez maszynkę przeciskamy twarde mięso.

Ta dobra i tania maszynka do mięsa Bosch ma mocny silnik, którego moc wynosi 450 W. Natomiast wysięgowa moc to 1500 W. Model ma solidną obudowę w atrakcyjnej kolorystyce. Ponadto jest niewielki, a więc nie zajmuje wiele miejsca. W zestawie znajduje się praktyczny popychacz oraz zestaw do robienia ciasteczek i makaronów. Maszynka Bosch MFW 1501 cieszy się wieloma pozytywnymi ocenami konsumentów.

Przede wszystkim wysoko oceniono jej wydajność – mimo niewielkich gabarytów pozwala nam na szybkie przemielenie mięsa. Kolejna kwestia to mocny silnik, który może pracować na wysokich obrotach przez dłuższy czas.

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...